AMC1301SDWVR
Číslo produktu DigiKey
296-50922-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-50922-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-50922-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMC1301SDWVR
Popis
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolace Zesilovač 1 Obvod 8-SOIC
Modely EDA/CAD
AMC1301SDWVR Modely
Kategorie
Odebíraný proud
5,9mA
Mfr
Proud - výstup / kanál
13 mA
Digi-Reel®
Napětí - rozsah (min)
3 V
Stav součásti
Aktivní
Napětí - rozsah (max)
5.5 V
Typ zesilovače
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Počet obvodů
Montáž na povrch
1 MHz
Pouzdro
8-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)