ADS1118IDGST
Číslo produktu DigiKey
296-29207-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-29207-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-29207-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADS1118IDGST
Popis
IC ADC 16BIT 10-VSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 Bitový analogově-digitální převodník 2, 4 Vstup 1 Sigma-Delta 10-VSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADS1118IDGST Modely
Kategorie
Architektura
Sigma-Delta
Výrobce
Texas Instruments
Typ reference
Vnitřní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí, analogová část
2V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí, digitální část
2V ~ 5,5V
Počet bitů
16
Vlastnosti
PGA, Snímač teploty
Vzorkovací rychlost (za sekundu)
860
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Počet vstupů
2, 4
Pouzdro
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm šířka)