PTN0.50BK500
Číslo produktu DigiKey
1030-PTN0.50BK500-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTN0.50BK500
Popis
EXPAND SLEEVE 1/2" X 500' BLACK
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Objímka X 500' (152,40m) Černá
Kategorie
Délka
500' (152,40m)
Výrobce
Techflex
Tloušťka stěny
0,025" (0,64mm)
Řada
Provozní teplota
-70°C ~ 125°C
Balení
Cívka
Ochrana před teplem
Žáruvzdorný
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti oděru
Odolné proti otěru a proříznutí
Typ
Objímka
Ochrana proti kapalinám
Odolný proti benzínu
Typové vlastnosti
Rozšiřovatelné
Ochrana proti vlivu prostředí
Odolný proti UV záření
Průměr - vnitřní, nerozšířený
0,500" (12,70mm)
Vlastnosti
Odolný proti chemikáliím, Rovný řez, Odolný proti rozpouštědlům
Průměr - vnitřní, rozšířený
0,750" (19,05mm)