TPL-10/10X30F
Číslo produktu DigiKey
2085-TPL-10/10X30F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPL-10/10X30F
Popis
CAP 10F -10% +20% 2.7V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 60mOhm při 1kHz 1000h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 85°C
Výrobce
Tecate Group
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
10 F
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
-10%, +20%
Výška při usazení (max)
1,240" (31,50mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60mOhm při 1kHz