1210-SNG-0016
Číslo produktu DigiKey
4535-1210-SNG-0016-ND
Výrobce
TE Kemtron
Číslo produktu výrobce
1210-SNG-0016
Popis
RFI GASKET SIL NICKEL
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RFI Těsnění Silikonový nikl-grafit Niklový
Kategorie
Šírka
5,906" (150,00mm)
Výrobce
TE Kemtron
Délka
5,906" (150,00mm)
Řada
Výška
0,063" (1,60mm)
Balení
Sáček
Materiál
Silikonový nikl-grafit
Stav součásti
Aktivní
Pokovení
Niklový
Typ
Těsnění
Provozní teplota
-55°C ~ 160°C