RT314012 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Skladem : 7 580
Katalogový list
Nový produkt
Obrázek pro RT314012 není k dispozici
RT314012
Číslo produktu DigiKey
1111-RT314012-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RT314012
Popis
POWER/SIGNAL RELAY 1 FORM C SPDT
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé SPDT (1 tvar C) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Katalogový list
Modely EDA/CAD
RT314012 Modely
Kategorie
Provedení koncovky
PC vývod
Mfr
Stupeň utěsnění
Utěsněný - ochrana proti vniknutí tavidla
Řada
Izolace cívky
Třída F
Balení
Trubice
Napětí přítahu
8,4VDC
Stav součásti
Aktivní
Napětí odpadu relé
1,2VDC
Způsob montáže
Doba provozu
8 ms
Napětí cívky
Doba uvolnění
6 ms
Forma kontaktu
SPDT (1 tvar C)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu
16 A
Materiál kontaktu
Stříbroniklový (AgNi)
Spínací napětí
400VAC - max.
Schvalovací agentura
CQC, CSA, cURus, VDE
Zátěž - max. spínací výkon
6400VA
Typ relé
Proud cívky
14.2 mA
Odpor cívky
360 Ohms