POE-24IR-CI není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
TE Connectivity
Skladem : 15
Katalogový list
24V Power over Ethernet (PoE) 1 Port Vstřikovací tryska střední délky Datová rychlost
POE-24IR-CI
Číslo produktu DigiKey
994-1051-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
POE-24IR-CI
Popis
POE INJECTOR 19.2W 24V DESKTOP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vlastnosti
OCP, SCP
Výrobce
TE Connectivity
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C
Balení
Krabice
Účinnost
70%
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Způsob montáže
Plocha
Typ
Vstřikovací tryska střední délky
Velikost / rozměry
3,25" D x 3,00" Š x 1,50" V (82,6mm x 76,2mm x 38,1mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, EN
Počet portů
1
Poznámka
Napájecí kabel AC v dodávce
Napětí - výstup
24V
Vstupní konektor
IEC 320-C6
Proud - výstup
800 mA
Výstupní konektor
RJ45 (datový, napájecí)
Výkon (W) - na port
19,2W