CPF-A-0402B49R9E je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
TE Connectivity
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
YAGEO
Skladem : 1 407
Katalogový list
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Nový produkt
Obrázek pro CPF-A-0402B49R9E není k dispozici
CPF-A-0402B49R9E
Číslo produktu DigiKey
1111-CPF-A-0402B49R9ETR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPF-A-0402B49R9E
Popis
CPF A 0402 49R9 0.1% 25PPM 5K RL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
49.9 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
CPF-A-0402B49R9E Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,014" (0,35mm)