FN9260-10-06
Číslo produktu DigiKey
817-1489-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FN9260-10-06
Popis
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Napájecí konektor Zásuvka, samčí čepele - modul IEC 320-C14 Montáž na panel, Příruba
Kategorie
Příprava pro pojistku
Ano (neobsahuje pojistku)
Výrobce
TE Connectivity Schaffner
Způsob montáže
Montáž na panel, Příruba
Řada
Koncovka
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Balení
Hromadné balení
Držák pojistky, vytahovač
Držák pojistky, Se dvěma pojistkami
Stav součásti
Aktivní
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 29,00mm x 33,00mm
Provedení konektoru
IEC 320-C14
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-2
Typ konektoru
Zásuvka, samčí čepele - modul
Ochrana proti vniknutí
IP40
Počet pozic
3
Schvalovací agentura
CQC, CSA, ENEC, UL
Typ filtru
Filtrovaný (EMI, RFI) - komerční
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud - filtr
10A