FN2030-16-06
Číslo produktu DigiKey
817-1278-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FN2030-16-06
Popis
LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jednofázový Filtr EMC/EMI napájecího vedení 16 A 250VAC DC ~ 400Hz Jednostupňový Rychlé spojení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FN2030-16-06 Modely
Kategorie
Kmitočet - pracovní
DC ~ 400Hz
Výrobce
TE Connectivity Schaffner
Aplikace
Univerzální
Řada
Schvalovací agentura
CSA, ENEC, UR
Balení
Nosič
Provozní teplota
-25°C ~ 100°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na šasi
Typ filtru
Jednofázový
Provedení koncovky
Rychlé spojení
Konfigurace
Jednostupňový
Indukčnost
4mH
Střídavé jmenovité napětí
250V
Základní číslo produktu
Proud
16 A