KUP-11D55-48
Číslo produktu DigiKey
PB1470-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KUP-11D55-48
Popis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé DPDT (2 tvar C) 48VDC Cívka Montáž na šasi
Kategorie
Typ cívky
Neblokující
Mfr
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,187" (4,7mm)
Řada
Izolace cívky
Třída B
Balení
Hromadné balení
Napětí přítahu
36VDC
Stav součásti
Aktivní
Doba provozu
15 ms
Způsob montáže
Doba uvolnění
10 ms
Napětí cívky
Provozní teplota
-45°C ~ 70°C
Forma kontaktu
DPDT (2 tvar C)
Materiál kontaktu
Oxid stříbro-kademnatý (AgCdO)
Jmenovitý proud kontaktu
10 A
Schvalovací agentura
CSA, UR
Spínací napětí
240VAC - max.
Typ relé
Zátěž - max. spínací výkon
2400VA
Odpor cívky
1.8 kOhms
Proud cívky
26.7 mA