YR1B2K49CC
Číslo produktu DigiKey
1712-YR1B2K49CCCT-ND - Řezaná páska (CT)
1712-YR1B2K49CCTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
YR1B2K49CC
Popis
RES 2.49K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.49 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Kovová fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
YR1B2K49CC Modely
Teplotní koeficient
±15ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,091" prům. x 0,248" D (2,30mm x 6,30mm)