YR1B137RCC
Číslo produktu DigiKey
1712-YR1B137RCCCT-ND - Řezaná páska (CT)
1712-YR1B137RCCTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
YR1B137RCC
Popis
RES 137 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
137 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Kovová fólie
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±15ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 155°C
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Odpor
Velikost / rozměry
0,091" prům. x 0,248" D (2,30mm x 6,30mm)