LR1F4K99
Číslo produktu DigiKey
1712-LR1F4K99CT-ND - Řezaná páska (CT)
1712-LR1F4K99TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LR1F4K99
Popis
RES 4.99K OHM 1% 0.6W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.99 kOhms ±1% 0,6W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Kovová fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LR1F4K99 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Odpor
Velikost / rozměry
0,091" prům. x 0,244" D (2,30mm x 6,20mm)