HSC30033RJ
Číslo produktu DigiKey
A137244-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HSC30033RJ
Popis
RES CHAS MNT 33 OHM 5% 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 Ohms ±5% 300W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C
Řada
Typ potahu a tělesa
Hliníkový
Balení
Krabice
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
5,000" D x 2,811" Š (127,00mm x 71,40mm)
Odpor
33 Ohms
Výška při usazení (max)
1,654" (42,00mm)
Tolerance
±5%
Provedení přívodů
Šroubová svorka
Výkon (W)
300W