HSA1030RF
Číslo produktu DigiKey
A137131-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HSA1030RF
Popis
RES CHAS MNT 30 OHM 1% 16W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 Ohms ±1% 16W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C
Řada
Typ potahu a tělesa
Hliníkový
Balení
Hromadné balení
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,827" D x 0,827" Š (21,00mm x 21,00mm)
Odpor
30 Ohms
Výška při usazení (max)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±1%
Provedení přívodů
Pájecí očka
Výkon (W)
16W