EP2WSS68RJ
Číslo produktu DigiKey
1712-EP2WSS68RJTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EP2WSS68RJ
Popis
EP 2W (SS) 68R 5%
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
68 Ohms ±5% 2W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Odolávající impulzům, Pojistka Drátový (navíjený)
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Samozhášivý nátěr, Odolávající impulzům, Pojistka
Řada
Teplotní koeficient
±300ppm/°C
Balení
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,138" prům. x 0,374" D (3,50mm x 9,50mm)