CRGP0805F1K2
Číslo produktu DigiKey
A130478TR-ND - Páska a cívka (TR)
A130478CT-ND - Řezaná páska (CT)
A130478DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRGP0805F1K2
Popis
RES 1.2K OHM 1% 1/3W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.2 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRGP0805F1K2 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)