CRG1206J120R
Číslo produktu DigiKey
1712-CRG1206J120RTR-ND - Páska a cívka (TR)
1712-CRG1206J120RCT-ND - Řezaná páska (CT)
1712-CRG1206J120RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRG1206J120R
Popis
RES SMD 120 OHM 5% 1/4W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRG1206J120R Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Velikost / rozměry
0,122" D x 0,061" Š (3,10mm x 1,55mm)
Odpor
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)