CRG0201F10R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CRG0201F10R |
Popis | RES SMD 10 OHM 1% 1/20W 0201 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 20 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 10 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Čipový odpor 0201 (0603 metrický) Silná fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CRG0201F10R Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient ±400ppm/°C |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Řada | Pouzdro 0201 (0603 metrický) |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Dodávaná velikost pouzdra |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm) |
Odpor | Výška při usazení (max) 0,010" (0,26mm) |