CRG0201F10R
Číslo produktu DigiKey
A129573TR-ND - Páska a cívka (TR)
A129573CT-ND - Řezaná páska (CT)
A129573DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRG0201F10R
Popis
RES SMD 10 OHM 1% 1/20W 0201
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Čipový odpor 0201 (0603 metrický) Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CRG0201F10R Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±400ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Odpor
Výška při usazení (max)
0,010" (0,26mm)