CFR50J1K2
Číslo produktu DigiKey
A129439CT-ND - Řezaná páska (CT)
A129439TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFR50J1K2
Popis
RES 1.2K OHM 5% 1/2W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.2 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Uhlíková vrstva
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CFR50J1K2 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
0/ -450ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Odpor
Velikost / rozměry
0,118" prům. x 0,354" D (3,00mm x 9,00mm)