CFR25J1R0
Číslo produktu DigiKey
1712-CFR25J1R0CT-ND - Řezaná páska (CT)
1712-CFR25J1R0TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFR25J1R0
Popis
RES 1 OHM 5% 1/3W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 Ohms ±5% 0,333W, 1/3W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Uhlíková vrstva
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CFR25J1R0 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±350ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Odpor
Velikost / rozměry
0,098" prům. x 0,268" D (2,50mm x 6,80mm)