CFR16J2K2
Číslo produktu DigiKey
A105880CT-ND - Řezaná páska (CT)
A105880TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFR16J2K2
Popis
RES 2.2K OHM 5% 1/4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Uhlíková vrstva
Modely EDA/CAD
CFR16J2K2 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,073" prům. x 0,138" D (1,85mm x 3,50mm)