CFR16J100R
Číslo produktu DigiKey
A105980CT-ND - Řezaná páska (CT)
A105980TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFR16J100R
Popis
RES 100 OHM 5% 1/4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Uhlíková vrstva
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CFR16J100R Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
0/ -450ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Odpor
Velikost / rozměry
0,073" prům. x 0,138" D (1,85mm x 3,50mm)