27ESA103MMF50N
27ESA103MMF50N
27ESA103MMF50N
Číslo produktu DigiKey
A105793-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
27ESA103MMF50N
Popis
POT 10K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10k Ohm 2 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Uhlík 0,4W Pájecí očko
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
27ESA103MMF50N Modely
Kategorie
Počet skupin
2
Výrobce
TE Connectivity Passive Product
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Řada
Teplotní koeficient
5%
Balení
Hromadné balení
Rotace
300°
Stav součásti
Aktivní
Odporový materiál
Uhlík
Odpor (ohmy)
10k
Provedení koncovky
Pájecí očko
Tolerance
±20%
Typ aktuátoru
Zploštělý
Výkon (W)
0,4W
Délka aktuátoru
1,969" (50,00mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Počet závitů
1.0
Způsob montáže
Montáž na panel
Průběh
Lineární součástky
Rozměry tělesa
Obdélníkový - 0,992" x 0,803" čelo (25,20mm x 20,40mm)