23ESA473MMF50NF
23ESA473MMF50NF
23ESA473MMF50NF
Číslo produktu DigiKey
A105785-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
23ESA473MMF50NF
Popis
POT 47K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Podrobný popis
47k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Uhlík 0,4W Pájecí očko
Kategorie
Počet skupin
1
Teplotní koeficient
5%
Tolerance
±20%
Typ aktuátoru
Zploštělý
Výkon (W)
0,4W
Délka aktuátoru
1,969" (50,00mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Rozměry tělesa
Obdélníkový - 0,992" x 0,717" čelo (25,20mm x 18,20mm)