L000848-10
Číslo produktu DigiKey
343-L000848-10-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L000848-10
Popis
FPC ANT, HDP, 200MM, MHF4L, 617-
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
755,5MHz, 1,955GHz, 2,332GHz, 2,593GHz, 3,55GHz, 4GHz, 4,7GHz 5G, LTE Plochá záplata Anténa RF 617MHz ~ 894MHz, 1,71GHz ~ 2,2GHz, 2,305GHz ~ 2,36GHz, 2,496GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 3,8GHz, 3,8GHz ~ 4,2GHz, 4,4GHz ~ 5GHz 6dBi, 6dBi, 6dBi, 6dBi, 6dBi, 6dBi, 6dBi MHF4L Lepidlo
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
L000848-10 Modely
Kategorie
Počet pásem
7
Výrobce
TE Connectivity Linx
VSWR
2,7
Balení
Sáček
Zisk
6dBi, 6dBi, 6dBi, 6dBi, 6dBi, 6dBi, 6dBi
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
10 W
RF skupina/standard
Mobilní
Vlastnosti
Kabel - 200mm
Kmitočtová skupina
Široké pásmo
Koncovka
MHF4L
Kmitočet (střed / pásmo)
755,5MHz, 1,955GHz, 2,332GHz, 2,593GHz, 3,55GHz, 4GHz, 4,7GHz
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočtový rozsah
617MHz ~ 894MHz, 1,71GHz ~ 2,2GHz, 2,305GHz ~ 2,36GHz, 2,496GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 3,8GHz, 3,8GHz ~ 4,2GHz, 4,4GHz ~ 5GHz
Výška (max)
0,006" (0,15mm)