CSS-SGAF-050-STTN
Číslo produktu DigiKey
343-CSS-SGAF-050-STTN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSS-SGAF-050-STTN
Popis
COAX CBL SMA TO CABLE 2"
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Sestava koaxiálního kabelu SMA ke kabelu 0,047" polotuhý kabel 2,000" (50,80mm)
Modely EDA/CAD
CSS-SGAF-050-STTN Modely
Kategorie
2. konektor
Kabel (kruhový)
Výrobce
TE Connectivity Linx
Délka
2,000" (50,80mm)
Balení
Sáček
Typ kabelu
0,047" polotuhý kabel
Stav součásti
Aktivní
Celková impedance
50 Ohms
Provedení
SMA ke kabelu
Kmitočet - max
8 GHz
1. konektor
Zásuvka SMA
Barva
Bílá
Pohlaví 1. kontaktu
Samice
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C