CSI-SGFB-100-UFFR
Číslo produktu DigiKey
CSI-SGFB-100-UFFR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSI-SGFB-100-UFFR
Popis
COAX CBL U.FL TO SMA 3.9"
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Sestava koaxiálního kabelu U.FL (UMCC) na SMA Koaxiální kabel 1,13mm vněj. prům. 3,937" (100,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSI-SGFB-100-UFFR Modely
Kategorie
2. konektor
Zástrčka U.FL (UMCC), pravý úhel
Výrobce
TE Connectivity Linx
Pohlaví 2. kontaktu
Samice
Balení
Hromadné balení
Typ montáže 2. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Stav součásti
Aktivní
Délka
3,937" (100,00mm)
Provedení
U.FL (UMCC) na SMA
Typ kabelu
Koaxiální kabel 1,13mm vněj. prům.
1. konektor
Zásuvka SMA
Celková impedance
50 Ohms
Pohlaví 1. kontaktu
Samice
Kmitočet - max
3 GHz
Typ montáže 1. konektoru
Montáž na panel
Barva
Šedá
Montážní funkce 1. konektoru
Přepážka - matice na přední straně
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 2 915
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Alternativní délka
COAX CBL U.FL TO SMA 7.8"
Skladem: 1678
COAX CBL U.FL TO SMA 11.8"