CSI-RGFB-200-UFFR
Číslo produktu DigiKey
CSI-RGFB-200-UFFR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSI-RGFB-200-UFFR
Popis
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 7.8"
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Sestava koaxiálního kabelu U.FL (UMCC) na RP-SMA Koaxiální kabel 1,13mm vněj. prům. 7,874" (200,00mm)
Modely EDA/CAD
CSI-RGFB-200-UFFR Modely
Délka
7,874" (200,00mm)
Typ kabelu
Koaxiální kabel 1,13mm vněj. prům.
Celková impedance
50 Ohms
Kmitočet - max
3 GHz
Další zdroje
Skladem: 885
Alternativní délka
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 3.9"
Skladem: 993
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 11.8"