CONSMB012-G
Číslo produktu DigiKey
343-CONSMB012-G-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CONSMB012-G
Popis
CONN SMB PLUG R/A 50 OHM SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SMB Konektor Zástrčka, Samičí zásuvka 50Ohm Pro volné zavěšení (inline), Pravý úhel Krimpovací
Modely EDA/CAD
CONSMB012-G Modely
Kategorie
Kmitočet - max
12 GHz
Balení
Sáček
Typ konektoru
Zástrčka, Samičí zásuvka
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Pokovení středového kontaktu
Zakončení stínění
Krimpovací
Impedance
50Ohm
Provozní teplota
-65°C ~ 165°C
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline), Pravý úhel
Jmenovité napětí
750 V