consma020.031-g_sideB
CONSMA020.031-G
CONSMA020.031-G
CONSMA020.031-G
Číslo produktu DigiKey
343-CONSMA020.031-G-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CONSMA020.031-G
Popis
CONN SMA FML EDGE MNT 0.031" PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SMA Konektor Zásuvka, Samičí zásuvka 50Ohm Hrana desky, Koncové spuštění Pájecí materiály
Modely EDA/CAD
CONSMA020.031-G Modely
Balení
Nosič
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvka
Pokovení středového kontaktu
Koncovka kontaktu
Pájecí materiály
Zakončení stínění
Pájecí materiály
Provozní teplota
-65°C ~ 165°C
Impedance
50Ohm
Jmenovité napětí
1000 V
Způsob montáže
Hrana desky, Koncové spuštění
Počet spojovacích cyklů
500
Způsob upevnění
Závitový
Základní číslo produktu
Kmitočet - max
18 GHz