CONSMA018-4-G
Číslo produktu DigiKey
343-CONSMA018-4-G-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CONSMA018-4-G
Popis
SMA FML, 2-HOLE FLANGE, GOLD
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
SMA Konektor Zásuvka, Samičí zásuvka 50Ohm Montáž na panel Pájecí materiály
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CONSMA018-4-G Modely
Kategorie
Počet portů
1
Mfr
Vlastnosti
Prodloužená izolace
Balení
Nosič
Barva tělesa
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Materiál středového kontaktu
Beryliová měď
Provedení konektoru
Materiál tělesa
Mosaz
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvka
Povrch tělesa
Zlatá
Koncovka kontaktu
Pájecí materiály
Pokovení středového kontaktu
Zakončení stínění
Pájecí materiály
Dielektrický materiál
Polytetrafluorethylen (PTFE)
Impedance
50Ohm
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Způsob montáže
Montáž na panel
Jmenovité napětí
1500 V
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruba
Počet spojovacích cyklů
500
Způsob upevnění
Závitový
Základní číslo produktu
Kmitočet - max
18 GHz