ANT-LPC-FPC-100
Číslo produktu DigiKey
343-ANT-LPC-FPC-100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANT-LPC-FPC-100
Popis
RF ANT LTE CBRS FLEX ADHES UFL
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
750MHz, 876MHz, 1,58GHz, 1,96GHz, 2,35GHz, 2,44GHz, 2,59GHz, 3,55GHz Univerzální Plochá záplata Anténa RF 698MHz ~ 803MHz, 791MHz ~ 960MHz, 1.553GHz ~ 1.609GHz, 1.71GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.4GHz, 2.4GHz ~ 2.485GHz, 2.496GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 3.8GHz 0,1dBi, 3,7dBi, 3,3dBi, 2,2dBi, 3,3dBi, 3,9dBi, 5dBi, 5,7dBi I-PEX MHF1 (U.FL) Lepidlo
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ANT-LPC-FPC-100 Modely
Kategorie
VSWR
Výrobce
TE Connectivity Linx
Útlum odrazu
-3,7dB, -11,7dB, -3,6dB, -5,1dB, -5,8dB, -9,5dB
Řada
Zisk
0,1dBi, 3,7dBi, 3,3dBi, 2,2dBi, 3,3dBi, 3,9dBi, 5dBi, 5,7dBi
Balení
Sáček
Výkon - max
2 W
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Kabel - 100mm
RF skupina/standard
Mobilní, Navigace
Koncovka
I-PEX MHF1 (U.FL)
Kmitočtová skupina
Široké pásmo
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočet (střed / pásmo)
750MHz, 876MHz, 1,58GHz, 1,96GHz, 2,35GHz, 2,44GHz, 2,59GHz, 3,55GHz
Výška (max)
0,010" (0,20mm)
Kmitočtový rozsah
698MHz ~ 803MHz, 791MHz ~ 960MHz, 1.553GHz ~ 1.609GHz, 1.71GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.4GHz, 2.4GHz ~ 2.485GHz, 2.496GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 3.8GHz