ANT-916-CHP-T
Číslo produktu DigiKey
ANT-916-CHP-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
ANT-916-CHP-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
ANT-916-CHP-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANT-916-CHP-T
Popis
RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
915MHz ISM, LoRa, Sítě snímačů, SigFox Čip Anténa RF 911MHz ~ 921MHz 0,5dBi Pájecí materiály Montáž na povrch
Modely EDA/CAD
ANT-916-CHP-T Modely
VSWR
2
Řada
Zisk
0,5dBi
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Výkon - max
3 W
Koncovka
Pájecí materiály
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočtová skupina
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Výška (max)
0,067" (1,70mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
915MHz
Aplikace
ISM, LoRa, Sítě snímačů, SigFox
Kmitočtový rozsah
911MHz ~ 921MHz