ANT-5GW-FPC-LH200M4
Číslo produktu DigiKey
343-ANT-5GW-FPC-LH200M4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANT-5GW-FPC-LH200M4
Popis
ANT 5G FPC 120X20 200MM MHF4
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
657,5MHz, 750,5MHz, 842,5MHz, 1,175GHz, 1,593GHz, 1,947GHz, 2,495GHz, 3,75GHz, 4,7GHz 2G, 3G, 4G, 5G, LTE Plochá záplata Anténa RF 617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 803MHz, 791MHz ~ 894MHz, 832MHz ~ 1,518GHz, 1,525GHz ~ 1,661GHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 4,2GHz, 4,4GHz ~ 5GHz 5dBi, 5dBi, 5,5dBi, 6dBi, 5,2dBi, 5,1dBi, 7dBi, 6,2dBi, 6,8dBi MHF4 Lepidlo
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ANT-5GW-FPC-LH200M4 Modely
Kategorie
Počet pásem
9
Výrobce
TE Connectivity Linx
VSWR
Řada
Zisk
5dBi, 5dBi, 5,5dBi, 6dBi, 5,2dBi, 5,1dBi, 7dBi, 6,2dBi, 6,8dBi
Balení
Sáček
Výkon - max
2 W
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Kabel - 200mm
RF skupina/standard
Mobilní
Koncovka
MHF4
Kmitočtová skupina
Široké pásmo
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočet (střed / pásmo)
657,5MHz, 750,5MHz, 842,5MHz, 1,175GHz, 1,593GHz, 1,947GHz, 2,495GHz, 3,75GHz, 4,7GHz
Výška (max)
0,004" (0,10mm)
Kmitočtový rozsah
617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 803MHz, 791MHz ~ 894MHz, 832MHz ~ 1,518GHz, 1,525GHz ~ 1,661GHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 4,2GHz, 4,4GHz ~ 5GHz