ANT-418-HESM
Číslo produktu DigiKey
ANT-418-HESM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANT-418-HESM
Popis
RF ANT 418MHZ HELICAL SOLDER SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
418MHz Alarmy, ISM, Dálkové ovládání, Zabezpečovací systémy Spirála Anténa RF 393MHz ~ 443MHz 1,7dBi Pájecí materiály Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ANT-418-HESM Modely
Kategorie
Typ antény
Spirála
Výrobce
TE Connectivity Linx
Počet pásem
1
Řada
VSWR
2
Balení
Hromadné balení
Zisk
1,7dBi
Koncovka
Pájecí materiály
RF skupina/standard
Všeobecné pásmo ISM
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočtová skupina
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Výška (max)
0,350" (8,89mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
418MHz
Aplikace
Alarmy, ISM, Dálkové ovládání, Zabezpečovací systémy
Kmitočtový rozsah
393MHz ~ 443MHz