ANT-2.4-CW-RAH-RPS
Číslo produktu DigiKey
ANT-2.4-CW-RAH-RPS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANT-2.4-CW-RAH-RPS
Popis
RF ANT 2.4GHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,4GHz Bluetooth, Závit, Wi-Fi, Zigbee™ Prut, Pravý úhel Anténa RF 2,35GHz ~ 2,6GHz 1,6dBi RP-SMA samec Montáž konektoru
Kategorie
Typ antény
Prut, Pravý úhel
Výrobce
TE Connectivity Linx
Počet pásem
1
Řada
VSWR
2
Balení
Hromadné balení
Zisk
1,6dBi
Koncovka
RP-SMA samec
RF skupina/standard
802,15,4, Bluetooth, Wi-Fi
Způsob montáže
Montáž konektoru
Kmitočtová skupina
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Výška (max)
1,008" (25,60mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
2,4GHz
Aplikace
Bluetooth, Závit, Wi-Fi, Zigbee™
Kmitočtový rozsah
2,35GHz ~ 2,6GHz