1SNK706010R0000
1SNK706010R0000
TE’s SNK Double Deck Terminal Blocks Din Rail
1SNK706010R0000
Číslo produktu DigiKey
2109-1SNK706010R0000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1SNK706010R0000
Popis
AUT SNK PI-SPRING
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Konektor svorkovnice 2 Poloha Průchodkový Šedá 10-26AWG
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1SNK706010R0000 Modely
Kategorie
Napětí - IEC
1000V
Výrobce
TE Connectivity ENTRELEC
Proud UL
30 A
Řada
Napětí - UL
600V
Balení
Krabice
Velikost vodiče nebo rozsah - AWG
10-26AWG
Stav součásti
Aktivní
Průřez vodiče nebo rozsah - mm²
0,5-6mm²
Typ
Průchodkový
Barva
Šedá
Počet pozic
2
Materiál - izolace
Polyamid (PA), Nylonový
Počet úrovní
1
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Svorka - šířka
6,0mm
Délka odizolování
12,5mm
Provedení koncovky
Zásuvný, Pružina
Základní číslo produktu
Proud IEC
32 A