SRK-SC-080-35-601
Číslo produktu DigiKey
1734-SRK-SC-080-35-601-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRK-SC-080-35-601
Popis
SOCKET, SIZE 8MM, 35MM2, SILVER
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice Kontakt 2AWG Rozměry 8 Krimpovací Stříbrný
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SRK-SC-080-35-601 Modely
Kategorie
Velikost kontaktu
8
Výrobce
TE Connectivity Deutsch Connectors
Velikost vodiče nebo rozsah - AWG
2AWG
Řada
Průřez vodiče nebo rozsah - mm²
35mm²