RTE24012 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
TE Connectivity
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
TE Connectivity
Skladem : 0
Katalogový list
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Nový produkt
Obrázek pro RTE24012 není k dispozici
RTE24012
Číslo produktu DigiKey
1111-RTE24012-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RTE24012
Popis
POWER/SIGNAL RELAY 2 FORM C DPDT
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé DPDT (2 tvar C) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Modely EDA/CAD
RTE24012 Modely
Balení
Trubice
Napětí přítahu
8,4VDC
Napětí odpadu relé
1,2VDC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovitý proud kontaktu
8 A
Spínací napětí
400VAC - max.
Proud cívky
33.3 mA
Odpor cívky
360 Ohms