A3BKB-1006M
Číslo produktu DigiKey
A3BKB-1006M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A3BKB-1006M
Popis
IDC CABLE- ASR10B/AE10M/APK10B
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Polohová kabelová sestava obdélníková Zásuvka/zástrčka 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategorie
Délka
0,500' (152,40mm, 6,00")
Výrobce
TE Connectivity AMP Connectors
Vlastnosti
Odlehčení napětí (zásuvka); polarizační klíč (zástrčka)
Balení
Hromadné balení
Barva
Vícenásobný, Páska
Stav součásti
Aktivní
Stínění
Nestíněný
Typ konektoru
Zásuvka/zástrčka
Kabelová koncovka
IDC
Počet pozic
10
Povrch kontaktu
Zlatá
Počet řad
2
Tloušťka povrchu kontaktu
15,0µin (0,38µm)
Rozteč - konektor
0,100" (2,54mm)
Základní číslo produktu
Rozteč - kabel
0,050" (1,27mm)