ZCAT20D-BK
Číslo produktu DigiKey
445-ZCAT20D-BK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZCAT20D-BK
Popis
FERRITE CORE 150 OHM HINGED
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Závěsný (nacvakávací) Pro volné zavěšení Feritové jádro 150Ohm při 100MHz ~ 500MHz ID 0,591" Š x 0,197" V (15,00mm x 5,00mm) OD 1,181" Š x 0,787" V (30,00mm x 20,00mm) Délka 1,378" (35,00mm)
Kategorie
Design
Závěsný (nacvakávací)
Výrobce
TDK
Impedance při kmitočtu
150Ohm při 100MHz ~ 500MHz
Řada
Vnitřní rozměr
0,591" Š x 0,197" V (15,00mm x 5,00mm)
Balení
Hromadné balení
Vnější rozměr
1,181" Š x 0,787" V (30,00mm x 20,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Pro volné zavěšení
Typ
Plochý
Délka
1,378" (35,00mm)