VLS6045EX-4R7M
Číslo produktu DigiKey
445-173055-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-173055-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-173055-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VLS6045EX-4R7M
Popis
FIXED IND 4.7UH 4.2A 27 MOHM SMD
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 4.2 A 27mOhm Nestandardní
Modely EDA/CAD
VLS6045EX-4R7M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
5,8A
Stejnosměrný odpor (DCR)
27mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)