VLS6045EX-331M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | VLS6045EX-331M |
Popis | FIXED IND 330UH 470MA 1.44 OHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 330 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 470 mA 1,44Ohm Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | VLS6045EX-331M Modely |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 500mA |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 1,44Ohm |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 105°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Bubnové jádro, navíjený | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro Nestandardní |
Indukčnost | Velikost / rozměry 0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,177" (4,50mm) |