VLS6045EX-331M
Číslo produktu DigiKey
445-180926-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-180926-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-180926-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VLS6045EX-331M
Popis
FIXED IND 330UH 470MA 1.44 OHM
Podrobný popis
330 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 470 mA 1,44Ohm Nestandardní
Modely EDA/CAD
VLS6045EX-331M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
500mA
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,44Ohm
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)