VLS6045EX-2R2N
Číslo produktu DigiKey
445-173049-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-173049-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-173049-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VLS6045EX-2R2N
Popis
FIXED IND 2.2UH 5.1A 19 MOHM SMD
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 5.1 A 19mOhm Nestandardní
Modely EDA/CAD
VLS6045EX-2R2N Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
7,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
19mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm)
Tolerance
±30%
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)