VLS6045EX-101M
Číslo produktu DigiKey
445-173040-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-173040-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-173040-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VLS6045EX-101M
Popis
FIXED IND 100UH 900MA 470 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 900 mA 470mOhm Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VLS6045EX-101M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,1A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
470mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)