VLS6045EX-100M
Číslo produktu DigiKey
445-173039-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-173039-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-173039-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VLS6045EX-100M
Popis
FIXED IND 10UH 3.4A 47 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 3.4 A 47mOhm Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VLS6045EX-100M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
3,9A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
47mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)